Mokesčių ( PVM, pelno mokesčio aplinkos teršimo mokestis iš mobilių šaltinių ir t.t. apskaičiavimas, ir deklaravimas

Mokesčių ( PVM, pelno mokesčio aplinkos teršimo mokestis iš mobilių šaltinių ir t.t. apskaičiavimas, ir deklaravimas

Mūsų paslaugos apima išsamų mokesčių apskaičiavimą ir deklaravimą, įskaitant PVM, pelno mokesčio, aplinkos teršimo mokesčio iš mobilių šaltinių ir kitus mokesčius.

Pradžioje, mes surinkame visus reikiamus duomenis apie jūsų įmonės finansinę veiklą, įskaitant pajamas, išlaidas, investicijas ir kitus finansinius parametrus, susijusius su mokesčių apskaičiavimu.

Remdamiesi surinkta informacija, atliekame išsamius mokesčių skaičiavimus, įskaitant PVM, pelno mokesčio ir kitus privalomus mokesčius, pagal galiojančius teisės aktus ir taisykles.

Toliau, rengiame reikiamas deklaracijas ir kitus mokesčių deklaravimo dokumentus, kurie turi būti pateikti atitinkamoms institucijoms, tokiose kaip Mokesčių inspekcija, Aplinkos apsaugos agentūra ir kt.

Pasibaigus deklaravimo procesui, mes stebime mokesčių mokėjimus ir teikiame klientams rekomendacijas dėl mokesčių optimizavimo, kad jie galėtų pasinaudoti visomis teikiamomis lengvatomis ir sumažinti mokesčių naštą.

Mūsų komanda taip pat yra pasiruošusi teikti konsultacijas klientams dėl mokesčių klausimų, palaikymą su mokesčių inspekcijomis ir reikiamų dokumentų tvarkymą.